Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買來睡覺的時候使用,免得嘴巴打開會打呼😅
顏色: 灰色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$14.25
Original Price: HK$19.00
one-size
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Grey |
| Type | Face Bandage |
| 長度 | 49 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb251209575626298037 |
Overall Rating: 4.73/5
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 買來睡覺的時候使用,免得嘴巴打開會打呼😅
顏色: 灰色 | 尺寸: 均碼
Author: x***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個有點不太符合我的臉型 有點太緊了
顏色: 灰色 | 尺寸: 均碼
Author: p***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Useful product with high quality
顏色: 灰色 | 尺寸: 均碼
Author: f***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: 灰色 | 尺寸: 均碼